Egon Cadieux

+7
Henriette de Rouvroy
Marcus Wijsheid
Yueying
Mistrz Gry
Sahak Darbinyan
Tahira
Egon Cadieux
11 posters

Strona 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Egon Cadieux

Egon Cadieux
Skrót statystyk : S: 1/5
SPT: 5/5
PRC: 2/5
OP: 1/5
WT: 2/3

SPECJALIZACJE I CECHY
— Aktor
— Kontra
— Pamięć ejdetyczna
— Odczytywanie wspomnień z krwi

MUTACJE NEGATYWNE
— Alergik [skorupiaki, -1 PRC]
— Alergik [kiwi, -1 PRC]
— Nerwus [-2 OP]
— Nosiciel

MUTACJE POZYTYWNE
— Predator [+1 PRC]
— Dobre uzębienie
— Farciarz
Liczba postów : 901
First topic message reminder :

Kod:
<div class="kp-right">
<div class="kp-left"><div class="cat-name kp-header kp-header-p"><h2>Masz 1 wiadomość od: WPISZ OD KOGO</h2></div><div class="kp-fields"><div class="kp-field" title="txt">TUTAJ WPISZ TREŚĆ WIADOMOŚCI
</div></div></div></div>
milestone 500
Napisałeś 500 postów!

Elisabeth Riche

Elisabeth Riche
Liczba postów : 635

Masz 1 wiadomość od: Elisabeth

Egon... O.O
Jesteś do schrupania, ale... Nie wiem czy nie szkoda ci motoru?
milestone 500
Napisałeś 500 postów!

Yueying

Yueying
Liczba postów : 1182

Masz 1 wiadomość od: Sel

Ja bym się bardziej wypięła do tej fotki. Nie wiem, kto Ci wybierał bieliznę, ale wyglądasz bardzo kusząco... I jakże bym mogła zignorować takie widoki! W Halloween nie wyglądałeś aż tak kusząco

_________________
She looks for her omens in the dancing of fire and curve of old bones.
milestone 1000
Napisałeś 1000 postów! Brawo!

Jun

Jun
Liczba postów : 1122
Nie przejmuj się,ona tak ma. Ale serio nie wiedziałem, że Ty coś do niej x.x

_________________
My words taking you for a spin... I'm already all gone, I can walk like this. Go on and deny your heart, okay for tonight.
Who's gonna punish me? Oh believe in me...
Stały bywalec
Loguj się codziennie minimum przez dwa tygodnie.
milestone 1000
Napisałeś 1000 postów! Brawo!

Yueying

Yueying
Liczba postów : 1182

Masz 1 wiadomość od: Sel

Mam nadzieję, że się na nas nie gniewasz... Ale żebyś nie czuł się pokrzywdzony, to masz! *wraz z wiadomością dotarły pozowane fotki nagiej Seleny, jednak ustawionej tak, by nie pokazać niczego zdrożnego*

_________________
She looks for her omens in the dancing of fire and curve of old bones.
milestone 1000
Napisałeś 1000 postów! Brawo!

Elisabeth Riche

Elisabeth Riche
Liczba postów : 635

Masz 1 wiadomość od: Elisabeth

Egon... Piękne zdjęcia ale wiesz, że nie musiałeś... Przyznam szczerze, że nie wiem jak teraz to wszystko odbierać, ale wydaje mi się że ze mną nieco wstawioną to nie jest dobry moment na rozmowy.
milestone 500
Napisałeś 500 postów!

Elisabeth Riche

Elisabeth Riche
Liczba postów : 635

Masz 1 wiadomość od: Elisabeth

przyznam szczerze, że serenady brzmią ciekawie, ale mogłabym czuć się nie zręcznie. Muszę też przyznać, iż nie wiem ile czasu moje ciało będzie tak chętne jak w ostatnim czasie. Choroba, którą mam jest bardzo wredną małpą. Em... Wybacz.... Ja... Oh nie wiem nawet co mam pisać. Nie nadaję się na takie pisanie. Czuję się teraz głupia x.x
milestone 500
Napisałeś 500 postów!

Yueying

Yueying
Liczba postów : 1182

Masz 1 wiadomość od: Sel

Bo to jest bardzo ładny tyłek! Ale ja się lepiej zamknę, bo jak cała reszta jestem nawalona...

_________________
She looks for her omens in the dancing of fire and curve of old bones.
milestone 1000
Napisałeś 1000 postów! Brawo!

Sahak Darbinyan

Sahak Darbinyan
Liczba postów : 904

Masz 1 wiadomość od: Brat Ojciec

Décrocher la lune : ) nie przejmujcie się wystrojem wszystko i tak będziemy zrywać do desek i tynku zadbajcie tylko o skorupę miejsca : ) ewakuacyjne trasy również za dnia : ) miejsce na gabinet i sypialnie i jakieś mniejsze przyjęcia : )

_________________
So, take me back to Constantinople
milestone 500
Napisałeś 500 postów!

Elisabeth Riche

Elisabeth Riche
Liczba postów : 635

W dzień pierwszy dzień świąt przybył familiant z paczuszką, w której znajdowała się nowa bluza w kolorze czerwieni, z nadrukiem "I'm a vampire" krwistą czarną czcionką. W pudełku była również karteczka z odręcznym pismem Elisabeth " Tamtej nie oddam, ale ta mi się bardzo spodobała i uznałam, że idealna dla Ciebie xoxo Lis"
milestone 500
Napisałeś 500 postów!

Sahak Darbinyan

Sahak Darbinyan
Liczba postów : 904

prezent od sahaka

Paczuszka pojawiła się magicznie, zupełnie jakby rzeczywiście dostarczył je święty Nicolaus. Oczywiście prawda była dużo mniej fascynująca, więc nie warto się zastanawiać, jaka była, aby nie psuć sobie magii. Paczuszka była czarna i owinięta złotą wstążeczką z kartonowym bilecikiem, na którym wypisano charakterystycznymi zawijasami Sahaka imię odbiorcy pakunku.
W środku znajdowała się kartka oraz plik dokumentów.

Dokumenty wskazywały na zakup na alias Egona 5% udziałów firmy Adidas France Sarl wraz ze wszystkimi formalnościami. Na kartce zaś znalazły się życzenia od Sahaka oraz zaproszenie do współtworzenia kolekcji sportswear jesień 2023/2024 przez jednego z projektantów.

Bombonierka zawierała siedem ciasteczek-miniaturek w eleganckim pudełku, każde zostali przygotowane według regionalnego przepisu jednego z członków Scaletti. Egona reprezentował makaronik migdałowy z kremem o smaku papai, liczi oraz szampana, Leticię meksykańskie Hojarascas otoczone w złotym cukrze, Bastiena haitańskie Gateau au Beurre o charakterystycznym aromacie wysokiej klasy rumu. Marigold przedstawiała elegancka miniaturowa porcja Sticky Toffee Pudding, bardzo klejącego, angielskiego deseru, natomiast Halide reprezentowało aromatyczne Lokum z jej rodzinnego Stambułu z aromatem różanym, hołdem do perfum młodszej z córek. Tahira została zaznaczona ciastkeim Basbousa, słodkim wypiekiem z syropem cytrusowym o charakterystycznej strukturze oraz lekko ostrym smaku, natomiast Sahaka reprezentowało ormiańskie Gata, chrupkie z zewnątrz, maślanie miekkie i waniliowo gładkie nadzieniem wewnątrz. Wszystkie wypieki zostały wykonane ze starannością adekwatną do kubków smakowych Dzieci Nocy.

_________________
So, take me back to Constantinople
milestone 500
Napisałeś 500 postów!

Sahak Darbinyan

Sahak Darbinyan
Liczba postów : 904

Masz 1 wiadomość od: Ojciec Brat

Domyślam się że nie nawiedził cię we śnie anioł i nie poinformował że kobieta która jest ci przyrzeczona spodziewa się mesjasza : ) to wspaniale możesz na mnie liczyć : ) kto jest matką : ) nie panikuj

_________________
So, take me back to Constantinople
milestone 500
Napisałeś 500 postów!

Sahak Darbinyan

Sahak Darbinyan
Liczba postów : 904

Masz 1 wiadomość od: Ojciec Brat

Maurycy zna dobrego lekarza w Szwajcarii : ) wszystkim się zajmę : )

_________________
So, take me back to Constantinople
milestone 500
Napisałeś 500 postów!

Elisabeth Riche

Elisabeth Riche
Liczba postów : 635
Egon Cadieux - Page 5 1c1c4337ef6b9742a0426389a54a5597
milestone 500
Napisałeś 500 postów!

Elisabeth Riche

Elisabeth Riche
Liczba postów : 635

Masz 1 wiadomość od: Elisabeth

Dużo jeszcze o mnie nie wiesz
milestone 500
Napisałeś 500 postów!

Marcus Wijsheid

Marcus Wijsheid
Liczba postów : 588

Masz 1 wiadomość od: Marcus

Ma jeszcze wiele dużo ciekawszych Egon Cadieux - Page 5 1f609 Egon Cadieux - Page 5 1f609

_________________
"Gdy dusza opuszcza swą cielesną powłokę zauważasz, że śmierć i obsrane spodnie rzeczywiście idą w parze."
milestone 500
Napisałeś 500 postów!

Sponsored content


Strona 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach