Kontakt z Constanzą

+6
Tahira
Sahak Darbinyan
Maurice Hoffman
Mistrz Gry
Cerise Dracula
Constanza Moreau
10 posters

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Constanza Moreau

Constanza Moreau
Liczba postów : 633
First topic message reminder :

Kontakt z Constanzą - Page 3 360021043writer-waiting-for-ideas-inspiration-writing-animated-gif






W tej epoce wampirzyca znana jest publicznie jako Constanza Moreau.
Bliskie osoby, które znają ją od wieków, mogą używać innych mian (do uzgodnienia).
Posiada kilka kanałów komunikacji: odrębne numery telefonów, komunikatory i social media (pod pseudonimami, rzecz jasna), wiedza o nich jest dla wybranych.
Listy oraz przesyłki można nadawać do siedziby rodzinnej, paczkomatów bądź agencji detektywistycznej Maurice'a Hoffmana.




Kod:
<div class="kp-right">
<div class="kp-left"><div class="cat-name kp-header kp-header-p"><h2>Masz 1 wiadomość od: WPISZ OD KOGO</h2></div><div class="kp-fields"><div class="kp-field" title="txt">TUTAJ WPISZ TREŚĆ WIADOMOŚCI
</div></div></div></div>
milestone 500
Napisałeś 500 postów!

Silvan Zimmerman

Silvan Zimmerman
Liczba postów : 792

24.02.23 | Masz 1 wiadomość od: Silvan

Szerszeni przypał. Czy byłabyś w stanie podjechać i zrobić to co zwykle? Byłoby też super, gdybyś po drodze kupiła jedną fajną kawę. Tylko nie kupuj nic Idzie.
Dziękuję.
milestone 500
Napisałeś 500 postów!

Tahira

Tahira
Liczba postów : 1257
Z początkiem kwietnia, w domenie Dracul pojawił się kwiatowy kurier, który pozostawił pod opieką familiantów niecodzienny podarek. W wyznaczonym miejscu czekał na panią Constanzę Moreau wielki kosz z uginającymi się łodygami pod intensywnie pomarańczowo-fioletowymi kwiatami. Ich zapach był niezwykle intensywny i oblepiająco wręcz słodki.

Kontakt z Constanzą - Page 3 Forever-Susan-brochure-1_small

Do kwiatów dołączony był ręcznie spisany w języku arabskim fioletowy bilecik:


Dziękuję za Twój czas i zaangażowanie w sprawy o które Cię poprosiłam. T.
ps. Gratuluję zaręczyn. Myślę, że jesteś jedyną osobą na świecie, która mogłaby uczynić mojego ojca szczęśliwym.

_________________
milestone 1000
Napisałeś 1000 postów! Brawo!

Sahak Darbinyan

Sahak Darbinyan
Liczba postów : 904

5.04.23 22:16 Masz 1 wiadomość od: Տիգրան

Pies bez smyczy w galerii. Potrzebuję ubrań na zmianę dwa komplety i trochę karmy. Nie wspominaj obsłudze pracują nad wystawą. Jedna zabawka popsuta na amen. I przekąski dla mnie. Kocham.

_________________
So, take me back to Constantinople
milestone 500
Napisałeś 500 postów!

Sahak Darbinyan

Sahak Darbinyan
Liczba postów : 904

5.04.23 22:24 Masz 1 wiadomość od: Տիգրան

Dobry chłopiec. Zagubiony. Ma obrożę ale właściciel chyba go porzucił. Trochę mnie pogryzł. Nic wielkiego.

_________________
So, take me back to Constantinople
milestone 500
Napisałeś 500 postów!

Silvan Zimmerman

Silvan Zimmerman
Liczba postów : 792

Masz 1 wiadomość od: Silvan

Hej kochana
Czy dziadek nie wspominał nam kiedyś o części rodziny, która wemigrowała do Chin? Chyba znaleźliśmy kogoś z podobną pamiątką rodzinna co my.
milestone 500
Napisałeś 500 postów!

Sam Whittaker

Sam Whittaker
Liczba postów : 172
sms z dnia 10.04, okolice północy.


Masz 1 wiadomość od: Sammy

Mam sprawę, a nawet dwie. Pierwsza - czy masz kogoś w urzędzie miasta? Potrzebowałbym plik o bieżącym stanie gospodarki po strajkach i zamieszkach, jakiegoś nieoficjalnego zestawienia. Druga rzecz – W Buttes-Chaumont, konkretnie w okolicach La Geode grasuje banda nadnaturalnych wykorzystująca zamieszki, by szerzyć chaos. Lokalny właściciel budy z frytkami widział ich twarze, jeśli to pomoże cokolwiek w tropieniu z krwi, system monitoringu ponoć zniszczony. Czy ostatnio tak często ze sobą przebywaliśmy, że zacząłem wszędzie widzieć spiski?
Sam
ps. czy mi się wydaje, czy w najbliższym czasie nie czeka Was przegląd ząbków? Daj znać jak życie
Milestone 100
Napisałeś 100 postów!

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Liczba postów : 834
Z uwagi na powagę komunikatu, zapoznaj się z załącznikiem od Radnej Sun Yueying (Seleny).
Gdyby w oczy rzuciło się coś podejrzanego, daj znać. Proszę także o ostrożność.

Mihai

Załącznik z informacją od Radnej Seleny
milestone 500
Napisałeś 500 postów!

Sahak Darbinyan

Sahak Darbinyan
Liczba postów : 904

30.04.2023 Masz 1 wiadomość od: ՏԻԳՐԱՆ

Widziałaś już? Daj znać dzieciom. Napisałem też do Silvana i Tahiry.


Załącznik nr 1 [link do wiadomości od dyplomatki Rady]

_________________
So, take me back to Constantinople
milestone 500
Napisałeś 500 postów!

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Liczba postów : 834


milestone 500
Napisałeś 500 postów!

Sander Fiazzo

Sander Fiazzo
Liczba postów : 137

Masz 1 wiadomość od numeru XXX-XXX-XXX, to może być SPAM

Dobry wieczór, Constanzo.
Chciałbym Cię zaprosić w trybie możliwie szybkim na rozmowę w siedzibie rodu. Przygotowano dla mnie gabinet, w którym będę Cię z największą przyjemnością oczekiwał.
S. F.
Milestone 100
Napisałeś 100 postów!

Sponsored content


Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach