Kontakt z Constanzą

+6
Tahira
Sahak Darbinyan
Maurice Hoffman
Mistrz Gry
Cerise Dracula
Constanza Moreau
10 posters

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

Constanza Moreau

Constanza Moreau
Liczba postów : 633
Kontakt z Constanzą 360021043writer-waiting-for-ideas-inspiration-writing-animated-gif






W tej epoce wampirzyca znana jest publicznie jako Constanza Moreau.
Bliskie osoby, które znają ją od wieków, mogą używać innych mian (do uzgodnienia).
Posiada kilka kanałów komunikacji: odrębne numery telefonów, komunikatory i social media (pod pseudonimami, rzecz jasna), wiedza o nich jest dla wybranych.
Listy oraz przesyłki można nadawać do siedziby rodzinnej, paczkomatów bądź agencji detektywistycznej Maurice'a Hoffmana.




Kod:
<div class="kp-right">
<div class="kp-left"><div class="cat-name kp-header kp-header-p"><h2>Masz 1 wiadomość od: WPISZ OD KOGO</h2></div><div class="kp-fields"><div class="kp-field" title="txt">TUTAJ WPISZ TREŚĆ WIADOMOŚCI
</div></div></div></div>
milestone 500
Napisałeś 500 postów!

Cerise Dracula

Cerise Dracula
Liczba postów : 150

Masz 1 wiadomość od: Cerise

Leci do ciebie kurier, odbierz pilnie. Nie przekazuj dalej (chyba że Maurice).


W przesyłce znalazły się wydrukowane informacje od Sahaka. Cerise nie była widać pewna, czy może ufać zabezpieczeniom laptopa Contanzy na tyle, aby przesłać wszystko mailem.
Milestone 100
Napisałeś 100 postów!

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Liczba postów : 834
milestone 500
Napisałeś 500 postów!

Maurice Hoffman

Maurice Hoffman
Liczba postów : 400

Masz 1 wiadomość od: WPISZ Maurice Hoffman


Kochana mamo!


Ostatnio wpadłem na pomysł, aby zrobić święta i sylwestra łączone w moim domu w St Moritz wraz z Darbinyanami. Daj znać, czy chciałabyś dołączyć. Planowałbym wylot 23 Grudnia, powrót jak wam się wymarzy.


milestone 250
Napisałeś 250 postów!

Sahak Darbinyan

Sahak Darbinyan
Liczba postów : 904

29.11.2022 10:34 Masz 1 wiadomość od: Տիգրան

Maurycy zaprosił mnie i dziewczęta na święta z Wami w St Mortiz jak mu odpowiedzieć? Domyślam się że pojedziesz.

_________________
So, take me back to Constantinople
milestone 500
Napisałeś 500 postów!

Sahak Darbinyan

Sahak Darbinyan
Liczba postów : 904

29.11.2022 10:45 Masz 1 wiadomość od: Տիգրան

Przyjedziemy więc. Zrobimy anooshabbor? Czy Maurycy jada coś oprócz kawy? Nie chcę być upierdliwym gościem.

_________________
So, take me back to Constantinople
milestone 500
Napisałeś 500 postów!

Maurice Hoffman

Maurice Hoffman
Liczba postów : 400

Masz 1 wiadomość od: Maurice

Jeśli tylko masz ochotę to możesz mi pomóc z planowaniem sylwestra, ale poza tym to wszystko zleciłem już ekipie, która zajmuje się domem. Dzięki, że będziesz.
milestone 250
Napisałeś 250 postów!

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Liczba postów : 834

Otrzymujesz wiadomość do rąk własnych

Moi drodzy,

Potrzebowałbym kogoś z Was, kto byłby skłonny do podjęcia się zadania przeszkolenia młodej @Sonia Evans - wyjaśnienia jej zasad panujących w rodzinie oraz sprawdzenia predyspozycji na poczet określenia późniejszej ścieżki rozwoju w Naszych szeregach.

Mihail Dracula


milestone 500
Napisałeś 500 postów!

Tahira

Tahira
Liczba postów : 1257
Zaproszenie zostało wydrukowane złotym atramentem na granatowym arkuszu czerpanego papieru pachnącego różanym olejkiem.


Był czas mrusztławy, ślibkie skrątwy
Na wałzach wiercząc świrypły,
A mizgłe do cna boroglątwy
I zdomne świszczury zgrzypły...


Przez trzysta sześćdziesiąt cztery dni w roku możesz dostawać prezenty bezurodzinowe. I tylko jeden urodzinowy. Z okazji moich 200. urodzin, największym prezentem będzie dla mnie, jeśli pojawisz się w najdłuższą noc w roku, 21 grudnia o 18.00 na herbatkę u Szalonego Kapelusznika w lokalizacji pod tymi koordynatami. Zalecam pełny brzuch, gdyż przewidziane są tylko napitki oraz słodycze. Obowiązkowe stroje inspirowane wszelako twórczością C. Lewisa i jego opowieściami o małej dziewczynce, która wpadła do króliczej nory.

RSVP
   
Tahira Darbinyan

ps. Strój Kapelusznika jest zarezerwowany, dla niezdecydowanych będą dostępne na miejscu atrybuty kart i pionów szachowych.
pps. Odpowiadałaby Ci rola Królowej Kier? Pytam w duchu wolności.


OOC:
Zapraszam na dwustulecie przemienienia Taśki! Ruszamy w poniedziałek, newsy w sprawie imprezy będę wrzucać na discordowych ogłoszeniach użytkowników I love you

_________________
milestone 1000
Napisałeś 1000 postów! Brawo!

Silvan Zimmerman

Silvan Zimmerman
Liczba postów : 792

31 Grudnia 2022, 23:15 Masz 2 wiadomość od: Silvan

link Mówił cos więcej na ten temat? Mogłem kiedyś o nim słyszeć? I chyba jednak wolę quizy o mydłach i gryzących się Idę I naszego syna, niż tańczyć jeszcze jakieś walce w tym roku

To znaczy gryzą się w przenośni. Żadnej próby mordu nie ma. Jest w naprawdę spokojnie

Kolejne pięć wiadomości było dłuższymi lub krótszymi ścianami tekstu na temat potencjalnych możliwości takich badań, podejścia do nich oraz tego co innym już udało się dokonać w tej dziedzinie
milestone 500
Napisałeś 500 postów!

Charlotte Stewart

Charlotte Stewart
Liczba postów : 46

Data: 03.01.2023

Hej z tej strony Charlie. Wróciłam do Paryża, jeśli byś chciała się spotkać albo chociaż porozmawiać daj znać. Zostawiam swój numer +33 XXX-XXX-XXX.

Silvan Zimmerman

Silvan Zimmerman
Liczba postów : 792

1.01.2023, kilkanaście minut po północy Masz 1 wiadomość od: Silvan

Maurice i Ida są razem.
milestone 500
Napisałeś 500 postów!

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Liczba postów : 834
Wiadomość została doręczona na kilka sposobów: w zależności od preferencji gracza:
- do rąk własnych (list)
- jako sms lub jako email

Treść: Wraz z początkiem Lutego chciałbym omówić wszystkie istotne dla rodu sprawy na zebraniu, które odbędzie się: 03/02/2023 roku w rodowej siedzibie.
Temat: klik

Zapraszam chętnych do udziału. Na pewno zostaną poruszone kwestie:
- zatrucia Radnej Seleny jeszcze za czasów balu u Scalettich: uściślając - pociągnięcie sprawy, która stała się nader interesująca.
- sprawa Sonii: omówienie jej przyszłości w rodzie i nie tylko
- podsumowanie miesięcy/miesiąca w zależności od indywidualnych potrzeb.

Mihai Dracula,
Przewodniczący Rodu Dracula
milestone 500
Napisałeś 500 postów!

Charlotte Stewart

Charlotte Stewart
Liczba postów : 46

Masz 1 wiadomość od: Charlie

Hej, słuchaj pytanie mam. Ja nie muszę iść na to zebranie, prawda?

Charlotte Stewart

Charlotte Stewart
Liczba postów : 46

Masz 1 wiadomość od: Charlie

Super (: nie mogę się doczekać (:

Sponsored content


Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach