Lisek

+9
Jack Riche
Egon Cadieux
Marr
Jun
Tahira
Marcus Wijsheid
Sahak Darbinyan
Yueying
Elisabeth Riche
13 posters

Strona 6 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Elisabeth Riche

Elisabeth Riche
Liczba postów : 635
First topic message reminder :


Masz 1 wiadomość od: WPISZ OD KOGO

TUTAJ WPISZ TREŚĆ WIADOMOŚCI


Kod:
<div class="kp-right">
<div class="kp-left"><div class="cat-name kp-header kp-header-p"><h2>Masz 1 wiadomość od: WPISZ OD KOGO</h2></div><div class="kp-fields"><div class="kp-field" title="txt">TUTAJ WPISZ TREŚĆ WIADOMOŚCI
</div></div></div></div>
milestone 500
Napisałeś 500 postów!

Jun

Jun
Liczba postów : 1122
Lisek - Page 6 Sofia-evil-sofia-smile

Oj skontaktuję i dziękuję Ci za pomoc~

_________________
My words taking you for a spin... I'm already all gone, I can walk like this. Go on and deny your heart, okay for tonight.
Who's gonna punish me? Oh believe in me...
Stały bywalec
Loguj się codziennie minimum przez dwa tygodnie.
milestone 1000
Napisałeś 1000 postów! Brawo!

Yueying

Yueying
Liczba postów : 1182

Masz 1 wiadomość od: Selena 19/03/2023

Gdyby moja obecność była niezbędna, to wróciłam już do Paryża. Mam nadzieję, że współpraca z Sophie odbywała się bez żadnych problemów.

_________________
She looks for her omens in the dancing of fire and curve of old bones.
milestone 1000
Napisałeś 1000 postów! Brawo!

Yueying

Yueying
Liczba postów : 1182

Masz 1 wiadomość od: Selena 19/03/2023

Dlaczego moje papiery są zawsze nie tam, gdzie powinny być...? Ehhh. Nie nadaję się do tego. Wybacz, że znowu robiłaś coś za mnie. Jeśli mogą poczekać kilka dni, to mogę wpaść, jeśli Ci bardzo przeszkadzają, to wyślę Sophie.
Tak, dałam mu znać, że wczoraj wróciłam.

_________________
She looks for her omens in the dancing of fire and curve of old bones.
milestone 1000
Napisałeś 1000 postów! Brawo!

Yueying

Yueying
Liczba postów : 1182

Masz 1 wiadomość od: Selena 19/03/2023

Oczywiście, że dałam, któż inny byłby bardziej właściwą osobą do dzierżenia takich uprawnień? Ale znasz mnie - mój wewnętrzny biznesowy pedantyzm burzy się, że nie mam wszystkiego w jednym miejscu... Jeślibyś mogła popilnować tego majdanu, aż dopilnuję remontu i przeglądu kasyna (maksymalnie tydzień!), to będę zobowiązana i wpadnę po nie, zgarnę i po prostu usiądę na dupie i wszystko poukładam jakoś z sensem, bo znając Sophie zrobiła mi tam rozgardiasz nie łapiąc mojego sytemu katalogowania tego ;D Właśnie, bo nie pytałam, było widać gdzieś jeszcze po mieście białego lupusa?

_________________
She looks for her omens in the dancing of fire and curve of old bones.
milestone 1000
Napisałeś 1000 postów! Brawo!

Yueying

Yueying
Liczba postów : 1182

Masz 1 wiadomość od: Selena 19/03/2023

Wiesz, to naprawdę mini remont - przerobię trochę salę do ćwiczeń (muszę nad tym stać, bo to bardzo łatwo spieprzyć) i trzeba zrobić przegląd wszystkich maszyn.
Może to i lepiej, że jakiś wilkołak nie szlaja się już po mieście.
Mój biznesowy pedantyzm protestuje przeciwko obciążaniu Cię moją pracą - swoją drogą, na giełdzie znasz się o wiele lepiej, niż ja. Ile warty jest dom aukcyjny Sotheby's w Londynie? Łącznie z filiami ofc, gdyby chciało się go wykupić?

_________________
She looks for her omens in the dancing of fire and curve of old bones.
milestone 1000
Napisałeś 1000 postów! Brawo!

Yueying

Yueying
Liczba postów : 1182

Masz 1 wiadomość od: Selena 19/03/2023

Dzięki, jesteś najlepsza! I może jesteś przyzwyczajona, ale ja nie lubię zrzucać na innych swojego bajzlu. Chyba, że to familianci, których w tym celu zatrudniam < 3

_________________
She looks for her omens in the dancing of fire and curve of old bones.
milestone 1000
Napisałeś 1000 postów! Brawo!

Yueying

Yueying
Liczba postów : 1182

Masz 1 wiadomość od: Selena 19/03/2023

Jasne~ Dzięki tak czy siak!

_________________
She looks for her omens in the dancing of fire and curve of old bones.
milestone 1000
Napisałeś 1000 postów! Brawo!

Jun

Jun
Liczba postów : 1122
Kiedy Lisek znowu wejdzie do swojego gabinetu, zastanie nie tylko kubeczek ciepłej herbatki. Przede wszystkim dotrze do niej zapach orientalnych kadzideł na odprężenie, podobnie jak kojąca spokojna muzyka.
Na biurku znajdzie kopertkę, a w niej wiadomość:

"Nigdy nie zawiodłaś, nigdy nawet tak nie myśl,
Spisałaś się na medal,
Jesteśmy z Ciebie dumni,
Dziękujemy Ci, że jesteś,
Teraz pozwól sobie na wytchnienie,
Niech rozleje się złoto włosów, a oczy ponownie skupią na zielonych polach herbaty..."


Na próżno kobiecie kopać w mailach. Praca została dopięta na ostatni guzik, przynajmniej na tydzień w przód. Magia i ewentualne raporty punkt po punkcie bez potrzeby pieczątkowania, tudzież ogarniania.

_________________
My words taking you for a spin... I'm already all gone, I can walk like this. Go on and deny your heart, okay for tonight.
Who's gonna punish me? Oh believe in me...
Stały bywalec
Loguj się codziennie minimum przez dwa tygodnie.
milestone 1000
Napisałeś 1000 postów! Brawo!

Yueying

Yueying
Liczba postów : 1182
25.03.2023
Na stoliku, aby nie przeszkadzać w pracy, stał na podgrzewaczu porcelanowy kubek pełen świeżo zaparzonej herbaty - earl greya z płatkami róży. Obok stało także przewiązane wstążką eleganckie drewniane pudełko pełne wspomnianej herbaty. Na nim leżała też karteczka


Z pomocą Twoich asystentów razem z Sophie zgarnęłam wszelkie moje papierzyska i dokumentację. Nawet nie wiem, skąd się tego tyle bierze... Wielkie dzięki jeszcze raz, że tego przypilnowałaś! Tak czy tak teraz trzymam łapki na pulsie i nie będę Cię obciążać tym, czego sama powinnam pilnować.
Jakbyś czegoś potrzebowała, daj znać.
Sel

P.S. Pamiętam, że smakowała Ci, jak ostatnim razem ją u mnie piłaś.

_________________
She looks for her omens in the dancing of fire and curve of old bones.
milestone 1000
Napisałeś 1000 postów! Brawo!

Yueying

Yueying
Liczba postów : 1182

Masz 1 wiadomość od: Sel 25/03/2023

Przyznam, że jestem ogromnie zaskoczona brakiem zasadności Twoich pretensji kierowanych w moją stronę. Podczas naszej ostatniej rozmowy bardzo jasno wyraziłaś się w kwestii swoich priorytetów życiowych, na których czele stoi praca, natomiast jakikolwiek kontakt z moją osobą twarzą w twarz jest dla Ciebie tak bardzo nieistotny, że nawet nie warty jakiejkolwiek odpowiedzi lub wspomnienia. Z racji faktu, że byłam za dnia w budynku Rady, uznałam, że jest to najlepszy moment, by zabrać to, co do mnie należy, a jednocześnie nie przeszkadzać Ci w Twej pracy. Co do spotkania natomiast nie śmiem nawet zawracać Ci głowy swoją osobą, skoro Ty ewidentnie tego kontaktu nie chcesz, ponieważ pracujesz. Nie jestem typem osoby narzucającej komukolwiek swoje jestestwo. Aktualnie przebywam albo w kasynie albo u siebie, porządkując wszystko, co uporządkowane być powinno.
Przykro mi, że pochłonięta pracą całkowicie zapomniałaś o jakimkolwiek dbaniu o siebie, nie powinnaś tego robić, bo kiedyś się wykończysz.

_________________
She looks for her omens in the dancing of fire and curve of old bones.
milestone 1000
Napisałeś 1000 postów! Brawo!

Yueying

Yueying
Liczba postów : 1182

Masz 1 wiadomość od: Sel 25/03/2023

Po pierwsze przypominam Ci, że proponowałam Ci nawet, żebyś zabrała pracę ze sobą. Kij z tym, że uznałaś, że po co. Po drugie, byłam w szoku, że moje papiery znalazły się u Ciebie. Nie prosiłam o to. Upoważnienia były tylko po to, jakby była niezbędna moja obecność na miejscu, co Ci zresztą powiedziałam. To, że uznałaś, że weźmiesz na siebie moją pracę, było Twoją decyzją i widzę, że muszę poważnie porozmawiać z familiantami, którzy za moimi plecami uznali, że zmieniają lojalność i MOJE polecenia. Nie zwalaj więc na mnie swoich decyzji. Wielokrotnie mówiłam Ci o odpoczynku, ale Ty zawsze wiedziałaś lepiej. Nie życzę sobie, żebyś na własną rękę zabierała MOJĄ pracę, tylko po to, żeby potem używać tego jako argumentu, że masz jej zbyt wiele. Jeśli nie ma mnie na miejscu, za to płacę familiantom i jasnym poleceniem było, że mają przekazywać mi wszystko. Podważyłaś właśnie moje kompetencje, Elisabeth i zachwiałaś lojalnością moich ludzi.
A jeśli tak bardzo chciałaś porozmawiać, dlaczego sama nie przyszłaś? Za każdym razem oczekujesz, że to ja przyjdę do Ciebie, posuwając się nawet do kradzieży moich rzeczy. Aż tak niegodne jest przyjście do przyjaciółki? Czy jak pisałam wcześniej, praca jest najważniejsza, a Ty robisz mi łaskę, udzielając u siebie audiencji? Zastanów się nad sobą, Elisabeth.
Ach, z dniem dzisiejszym wszystkie moje upoważnienia tracą ważność, a familianci, którzy jeszcze byli lojalni wobec mnie, mają kompletny zakaz przekazywania Ci czegokolwiek z mojej dokumentacji.

_________________
She looks for her omens in the dancing of fire and curve of old bones.
milestone 1000
Napisałeś 1000 postów! Brawo!

Jun

Jun
Liczba postów : 1122
Jak się Trzymasz Lisia Damo?
Powinniśmy częściej podkradać Ci z bratem pracę. Bawiliśmy się przy tym przednio i nikt nie ośmielił się do Ciebie dzwonić.

_________________
My words taking you for a spin... I'm already all gone, I can walk like this. Go on and deny your heart, okay for tonight.
Who's gonna punish me? Oh believe in me...
Stały bywalec
Loguj się codziennie minimum przez dwa tygodnie.
milestone 1000
Napisałeś 1000 postów! Brawo!

Jun

Jun
Liczba postów : 1122
Powiedziałbym: magia excela, ale tym razem pozwolę sobie pójść na lekką bezczelność dla pięknej Lisiej Damy: być może jeszcze kilka razy zdołam Cię zaskoczyć.
Z moich źródeł wynika, że "nasze" biznesy są w miarę bezpieczne - przynajmniej na razie.
Gdyby jednak była potrzebna interwencja do załatwienia sprawy z niezadowoleniem ludzi, polecam swoje usługi.
Mój brat powoli wdrąża się w świat, choć ma z tym spore trudności, co pewnie jest Ci dobrze znane, jako że od "wieków" nie potrafił nadążyć za czasem. Niemniej poradzi sobie. Nie tak dawno temu spotkał się z Seleną, a obecnie przebywa z synem w Anglii. Mają sobie sporo do wyjaśnienia, ale ten czas dobrze im zrobi. Jack z pewnością pomoże mu zrozumieć współczesne czasy.

_________________
My words taking you for a spin... I'm already all gone, I can walk like this. Go on and deny your heart, okay for tonight.
Who's gonna punish me? Oh believe in me...
Stały bywalec
Loguj się codziennie minimum przez dwa tygodnie.
milestone 1000
Napisałeś 1000 postów! Brawo!

Jun

Jun
Liczba postów : 1122
Wiadomość od: Jun

Szlachetny diamencie o połysku sprytnego lisa w oczach,

Wiem, że jesteś bardzo zajęta, a Twoje spojrzenie ucieka gdzieś w dal, niemniej chciałbym spytać, czy od momentu naszego zebrania, dotarło do Ciebie coś jeszcze ponad to, co już wiemy na temat incydentu w Niemczech?

_________________
My words taking you for a spin... I'm already all gone, I can walk like this. Go on and deny your heart, okay for tonight.
Who's gonna punish me? Oh believe in me...
Stały bywalec
Loguj się codziennie minimum przez dwa tygodnie.
milestone 1000
Napisałeś 1000 postów! Brawo!

Jun

Jun
Liczba postów : 1122
Od: Jun

Nie jest to Twoją winą płomienny Lisie, choć w śmiechu mógłbym uznać, iż wisi nad Tobą motyw femme fatale.
Niemniej powtórzę, nie jest to z Twojej winy.
Czy aby za dużo nie masz już na barkach?
Selena mogłaby uczynić to za Ciebie jako dyplomatka.

_________________
My words taking you for a spin... I'm already all gone, I can walk like this. Go on and deny your heart, okay for tonight.
Who's gonna punish me? Oh believe in me...
Stały bywalec
Loguj się codziennie minimum przez dwa tygodnie.
milestone 1000
Napisałeś 1000 postów! Brawo!

Sponsored content


Strona 6 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach