Carol Moreau

+2
Mistrz Gry
Carol Moreau
6 posters

Go down

Carol Moreau

Carol Moreau
Liczba postów : 64

Masz 1 wiadomość od: WPISZ OD KOGO

TUTAJ WPISZ TREŚĆ WIADOMOŚCI

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Liczba postów : 834
milestone 500
Napisałeś 500 postów!

Cerise Dracula

Cerise Dracula
Liczba postów : 150
W noc balu.

Masz 1 wiadomość od: Cerise D.

Będę się zmywać, ktoś robi zdjęcia w Sercu i chyba wolę zniknąć. Zresztą niedługo polowanie, a w tych butach nie bardzo mam ochotę biegać za ludźmi...
Milestone 100
Napisałeś 100 postów!

Maurice Hoffman

Maurice Hoffman
Liczba postów : 400

Masz 1 wiadomość od: WPISZ Maurice Hoffman



Cześć Carol. Wpadłem na pomysł, żeby moi rodzice, Ty, Ida, Cerise i Darbinyanowie i Ja razem spędzili święta u mnie w domu w St Moritz. Daj znać jak będziesz miała chwilę, czy Ci pasuje. Wylot bym planował na 23 grudnia. Nie czuj presji, jak masz plany to się nie pogniewam.

milestone 250
Napisałeś 250 postów!

Maurice Hoffman

Maurice Hoffman
Liczba postów : 400

Masz 1 wiadomość od: Maurice Hoffman

Tak, mam kuchnię, nie, nie zleciłem zrobienia zakupów, więc bedzięcie musieli pójść na wycieczkę do spożywczaka. Garnki i takie pierdoły wydaje mi się, że mam.
milestone 250
Napisałeś 250 postów!

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Liczba postów : 834

Otrzymujesz wiadomość do rąk własnych

Moi drodzy,

Potrzebowałbym kogoś z Was, kto byłby skłonny do podjęcia się zadania przeszkolenia młodej @Sonia Evans - wyjaśnienia jej zasad panujących w rodzinie oraz sprawdzenia predyspozycji na poczet określenia późniejszej ścieżki rozwoju w Naszych szeregach.

Mihail Dracula


milestone 500
Napisałeś 500 postów!

Adrienne Ortega

Adrienne Ortega
Liczba postów : 119

Masz 1 wiadomość od: Adrienne Ortega

Szanowna Carol, ufam, że znajduję Cię w dobrym zdrowiu. Przekazuję do rąk własnych zaproszenie na bal sylwestrowy organizowany przez Rodzinę Van Der Eretein. Gorąco liczę na Twoje przybycie


Carol Moreau Ed96dc3917a4d368d89f3c2d28085bbf0675b3b8
Milestone 100
Napisałeś 100 postów!

Tahira

Tahira
Liczba postów : 1257
Zaproszenie zostało wydrukowane złotym atramentem na granatowym arkuszu czerpanego papieru pachnącego różanym olejkiem.


Był czas mrusztławy, ślibkie skrątwy
Na wałzach wiercząc świrypły,
A mizgłe do cna boroglątwy
I zdomne świszczury zgrzypły...


Przez trzysta sześćdziesiąt cztery dni w roku możesz dostawać prezenty bezurodzinowe. I tylko jeden urodzinowy. Z okazji moich 200. urodzin, największym prezentem będzie dla mnie, jeśli pojawisz się w najdłuższą noc w roku, 21 grudnia o 18.00 na herbatkę u Szalonego Kapelusznika w lokalizacji pod tymi koordynatami. Zalecam pełny brzuch, gdyż przewidziane są tylko napitki oraz słodycze. Obowiązkowe stroje inspirowane wszelako twórczością C. Lewisa i jego opowieściami o małej dziewczynce, która wpadła do króliczej nory.

RSVP
   
Tahira Darbinyan

ps. Strój Kapelusznika jest zarezerwowany, dla niezdecydowanych będą dostępne na miejscu atrybuty kart i pionów szachowych.


OOC:
Zapraszam na dwustulecie przemienienia Taśki! Ruszamy w poniedziałek, newsy w sprawie imprezy będę wrzucać na discordowych ogłoszeniach użytkowników I love you

_________________
milestone 1000
Napisałeś 1000 postów! Brawo!

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Liczba postów : 834
Wiadomość została doręczona na kilka sposobów: w zależności od preferencji gracza:
- do rąk własnych (list)
- jako sms lub jako email

Treść: Wraz z początkiem Lutego chciałbym omówić wszystkie istotne dla rodu sprawy na zebraniu, które odbędzie się: 03/02/2023 roku w rodowej siedzibie.
Temat: klik

Zapraszam chętnych do udziału. Na pewno zostaną poruszone kwestie:
- zatrucia Radnej Seleny jeszcze za czasów balu u Scalettich: uściślając - pociągnięcie sprawy, która stała się nader interesująca.
- sprawa Sonii: omówienie jej przyszłości w rodzie i nie tylko
- podsumowanie miesięcy/miesiąca w zależności od indywidualnych potrzeb.

Mihai Dracula,
Przewodniczący Rodu Dracula
milestone 500
Napisałeś 500 postów!

Sponsored content


Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach