Księżycek

+14
Regis
Marr
Osamu
Jack Riche
Merlot Chardonnay
Tahira
Jun
Mistrz Gry
Elisabeth Riche
Marcus Wijsheid
Henriette de Rouvroy
Egon Cadieux
Sahak Darbinyan
Yueying
18 posters

Strona 12 z 13 Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Go down

Yueying

Yueying
Liczba postów : 1182
First topic message reminder :

Księżycek - Page 12 7N3z
~

Posiada dwa numery telefonu - prywatny i służbowy. Służbowy jest dostępny dla wszystkich (i nie zawsze odpowiada), a numer prywatny mają tylko wybrani. Przyjmuje także maile, listy i nawet ptaki pocztowe.


Kod:
<div class="kp-right">
<div class="kp-left"><div class="cat-name kp-header kp-header-p"><h2>Masz 1 wiadomość od: WPISZ OD KOGO</h2></div><div class="kp-fields"><div class="kp-field" title="txt">TUTAJ WPISZ TREŚĆ WIADOMOŚCI
</div></div></div></div>
milestone 1000
Napisałeś 1000 postów! Brawo!

Regis

Regis
Liczba postów : 484
Tak? Weźmiesz? Zanotuję to sobie!
Nie znam, ale skoro mówisz, że jest w porządku, to powiedzmy, że Ci zaufam.
Szefowo :*

_________________
Bilgot, idź tu, idź tam i miej oko na zębacze. Mogłem zostać w domu z moją starą. Tam było tak samo, ale przynajmniej mogłem dobrze zjeść.
milestone 250
Napisałeś 250 postów!

Elisabeth Riche

Elisabeth Riche
Liczba postów : 635

Masz 1 wiadomość od: Lisek 25/03/23

Dziękuję za herbatę. Nie będę jednak ukrywać mej ogromnej przykrości z jednej, prostej przyczyny... Szkoda, że postanowiłaś zabrać to wszystko wtedy, gdy mnie nie było. Szkoda, że nie przyszłaś osobiście podziękować czy dać tą herbatę, a nawet wypić ją ze mną. Nie wiem czemu zasługuję takie unikanie mojej osoby. Przyznam, że przykro mi z tego powodu, iż moment, jaki wybrałaś na zabranie rzeczy to ten, gdy w końcu mój organizm się poddał, bym zasnęła w sypialni, jaka znajduje się w budynku rady. Bo najzwyczajniej w świecie nie mam już sił nigdzie indziej jechać. Ja bym z chęcią z tobą porozmawiała, ale mam wrażenie, że ty ze mną już nie. Jeśli zechcesz ze mną porozmawiać, to znajdziesz mnie albo w gabinecie, albo moim mieszkaniu.
milestone 500
Napisałeś 500 postów!

Elisabeth Riche

Elisabeth Riche
Liczba postów : 635

Masz 1 wiadomość od: Lisek 25/03/23

Słucham? Nie wiem skąd wysnułaś wnioski, że kontakt z Tobą twarzą w twarz jest dla mnie nieistotny. Nie wiem o jakiej teraz odpowiedzi czy wspomnienie ci chodzi... Jeśli pijesz teraz do tej rozmowy sprzed Twojego wyjazdu, to czy zastanowiłaś się właściwie dobrze nad moją odpowiedzią? Dałaś mi upoważnienia, dałaś mi rzeczy abym się nimi zajęła, poprosiłaś bym zerkała do Twojego domostwa by sprawdzić, czy Egon nie zadusił Twojego kota, Marcus był nieobecny i ciężko dostępny... Czy zastanowiłaś się dlaczego nie mam czasu choć przez sekundę? Nie dlatego, ze ja sobie tego życzyłam... Chociaż... Może trochę, bo zgodziłam się tym wszystkim zajmując, gdzie w planach miałam sprzedaż kilku swoich włości, a do tego trafił mi się audyt w jednej z moich firm więc walczyłam ze skarbówką. Specjalnie poprosiłam Twoich familiantów, aby nic ci nie mówili i aby nie przerywali Twojego wolnego. Czy zastanowiłaś się chociaż przez chwilę co mogłam poczuć w momencie ostatniej wymiany naszych wiadomości, gdy ja ze zmartwienia chciałam zająć się Twoimi papierami myśląc, że cierpisz z powodu jetlaga, a okazało się, że ty po prostu zajmujesz się remontem w kasynie? Tak... Masz rację... Wykończę się bo jestem zbyt naiwna i mam zbyt dobre serce, bo nie chciałam zajmować ci głowy pierdołami na miejscu więc wszystko rozwiązywałam sama z Twoimi familiantami zamiast do ciebie pisać czy dzwonić. Przyjęłam do wiadomości, że jestem okropną istotą, która żyje tylko pracą dla dobra innych, aby nie przerywać im urlopu. Przyjęłam do wiadomości, że nie liczy się nic dla mnie, jak tylko praca. A teraz wybacz, ale idę zająć się sprzedażą firm, aby uzyskać więcej czasu wolnego i zwyczajnego spokoju.
milestone 500
Napisałeś 500 postów!

Sahak Darbinyan

Sahak Darbinyan
Liczba postów : 904

1 Wiadomość od: Սահակ Դարբինյան


Szanowna Yuèyǐng dziękuję Ci za złożenie swojego imienia w moje dłonie tak samo jak tej historii : ) Skopiuję ją i umieszczę tom w banku Szwajcarskim aby nigdy nie uległa zniszczeniu i jej zawartość pozostała dla potomnych nawet gdy prochy moje i moich dzieci rozwieją się na cztery strony świata : )

Սահակ

_________________
So, take me back to Constantinople
milestone 500
Napisałeś 500 postów!

Jun

Jun
Liczba postów : 1122
Sprytna jak zawsze.
Nie wiem, czy jestem godzien, acz z pokorą przyjmuję podarek oraz nadzieją, że poczuję to samo co Ty.
Nie śmiałem nigdy wątpić.
Pamiętaj Piękny Księżycu, że to na niebie tańczą Smoki, nawet jeśli nie zawsze w swojej fizycznej postaci.

_________________
My words taking you for a spin... I'm already all gone, I can walk like this. Go on and deny your heart, okay for tonight.
Who's gonna punish me? Oh believe in me...
Stały bywalec
Loguj się codziennie minimum przez dwa tygodnie.
milestone 1000
Napisałeś 1000 postów! Brawo!

Jun

Jun
Liczba postów : 1122
Wiadomość od: Jun

Mój Księżycowy Kwiecie,

Powiedz mi, proszę, czy od momentu naszego zebrania, dotarło do Ciebie coś jeszcze ponad to, co już wiemy na temat incydentu w Niemczech?

_________________
My words taking you for a spin... I'm already all gone, I can walk like this. Go on and deny your heart, okay for tonight.
Who's gonna punish me? Oh believe in me...
Stały bywalec
Loguj się codziennie minimum przez dwa tygodnie.
milestone 1000
Napisałeś 1000 postów! Brawo!

Jun

Jun
Liczba postów : 1122
Od: Jun

Podzielę, o ile dowiem się czegoś nowego. Póki co przepytuję Tsu o tamtą sytuacją w nadziei, że może wyłuskam coś dodatkowego, co być może gdzieś nam umknęło.
Podejście naszego... Niemca jest karygodne, bo o ile rozumiem prywatne podejście, o tyle nie powinno ono nigdy ujrzeć światła dziennego.
Z dobrych stron: być może dodatkowe przepytanie wilkołaka zapunktuje w oczach bezkastowców.

_________________
My words taking you for a spin... I'm already all gone, I can walk like this. Go on and deny your heart, okay for tonight.
Who's gonna punish me? Oh believe in me...
Stały bywalec
Loguj się codziennie minimum przez dwa tygodnie.
milestone 1000
Napisałeś 1000 postów! Brawo!

Jun

Jun
Liczba postów : 1122
Od: Jun

Dokładnie tak: dodatkowe przepytanie ma na celu utwierdzenie przepytywanego w przekonaniu, że zajmujemy się sprawą.
Na pewno go zapewnię, aby pozytywna wieść poniosła się dalej.
Elisabeth została już poinformowana o tej sprawie, ponieważ ją również pozwoliłem sobie zapytać o nowości w tej sprawie.
Otrzymałem odpowiedź, że zajmie się tą sprawą i że na dniach wyruszy do Niemiec, jednakże z uwagi na Twoje stanowisko, zasugerowałem Twoją obecność, na co przytaknęła.
Mniemam więc, że obie dogadacie się w tej sprawie, aby rozmówić się z naszym "wybrańcem".

_________________
My words taking you for a spin... I'm already all gone, I can walk like this. Go on and deny your heart, okay for tonight.
Who's gonna punish me? Oh believe in me...
Stały bywalec
Loguj się codziennie minimum przez dwa tygodnie.
milestone 1000
Napisałeś 1000 postów! Brawo!

Jun

Jun
Liczba postów : 1122
Od: Jun

Wybierz pozycję taką, która będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Miej tylko na uwadze, że wówczas będziemy wszyscy musieli się zebrać i rozesłać wieść dalej.

Ps. nie palę się na stanowisko dyplomaty Wink

_________________
My words taking you for a spin... I'm already all gone, I can walk like this. Go on and deny your heart, okay for tonight.
Who's gonna punish me? Oh believe in me...
Stały bywalec
Loguj się codziennie minimum przez dwa tygodnie.
milestone 1000
Napisałeś 1000 postów! Brawo!

Jun

Jun
Liczba postów : 1122
Od: Jun

Przyznam Ci, że nie zastanawiałem się nad tym za specjalnie. Może warto zwrócić uwagę, aby nikt na siłę nie wciskał się w pole kogoś innego, chyba, że zajdzie taka potrzeba? Nie wiem.
Jak coś będziesz miała, daj znać. Wszystkim nam się przydadzą informacje.


_________________
My words taking you for a spin... I'm already all gone, I can walk like this. Go on and deny your heart, okay for tonight.
Who's gonna punish me? Oh believe in me...
Stały bywalec
Loguj się codziennie minimum przez dwa tygodnie.
milestone 1000
Napisałeś 1000 postów! Brawo!

Jun

Jun
Liczba postów : 1122
Zazębia, ale też zawsze musi być ktoś, kto ogarnie to zazębienie i stanie się oczami, które za ów grupę będą świecić na zewnątrz.
Nie potnij sobie rąk.

_________________
My words taking you for a spin... I'm already all gone, I can walk like this. Go on and deny your heart, okay for tonight.
Who's gonna punish me? Oh believe in me...
Stały bywalec
Loguj się codziennie minimum przez dwa tygodnie.
milestone 1000
Napisałeś 1000 postów! Brawo!

Jun

Jun
Liczba postów : 1122
W moim kręgu nic ani nikt się nie znalazł. Marr miała poprzeglądać nagrania, być może ona zdołała dowiedzieć się czegoś więcej.
Kogo?

_________________
My words taking you for a spin... I'm already all gone, I can walk like this. Go on and deny your heart, okay for tonight.
Who's gonna punish me? Oh believe in me...
Stały bywalec
Loguj się codziennie minimum przez dwa tygodnie.
milestone 1000
Napisałeś 1000 postów! Brawo!

Jun

Jun
Liczba postów : 1122
No to zostaje sprawdzenie osób u pozostałych. Mówię, może Marr coś wyłuska

_________________
My words taking you for a spin... I'm already all gone, I can walk like this. Go on and deny your heart, okay for tonight.
Who's gonna punish me? Oh believe in me...
Stały bywalec
Loguj się codziennie minimum przez dwa tygodnie.
milestone 1000
Napisałeś 1000 postów! Brawo!

Dorien Crawley

Dorien Crawley
Skrót statystyk : S: 4/5
SPT: 2/5
PRC: 2/5
OP: 3/5
WT: 1/3

SPECJALIZACJE I CECHY
— Niewrażliwy
— Myślistwo (WT)

MUTACJE NEGATYWNE
— Konserwatysta [-1 skup]
— Potępiony [Chrześcijaństwo, Judaizm, -1 skup]
— Wybrakowany [-1 ukrywanie nadnat.]
— Fagofobia [-2 OP]
— Alergik [soja, -1 PRC]
— Alergik [penicylina, -1 PRC]

MUTACJE POZYTYWNE
— Predator [+1 PRC]
— Dobre uzębienie
— Farciarz
— Uczony [wilkołaki]
Liczba postów : 999

Masz 3 wiadomości od: Landlord

Może jakieś 'dzień dobry'?

Jestem bardzo zajętym człowiekiem, pracującym na trzy etaty. Konkrety proszę.
komu, gdzie, kiedy, za co?

_________________
Forever can spare a minute
Once upon a time, in the hidden heart of France a handsome young prince lived in a beautiful castle. Although he had everything his heart desired  the prince was  selfish and  unkind.
Stały bywalec
Loguj się codziennie minimum przez dwa tygodnie.
Szczęściarz
Na jednej sesji wylosuj w kościach 3 sukcesy pod rząd.
milestone 500
Napisałeś 500 postów!

Dorien Crawley

Dorien Crawley
Skrót statystyk : S: 4/5
SPT: 2/5
PRC: 2/5
OP: 3/5
WT: 1/3

SPECJALIZACJE I CECHY
— Niewrażliwy
— Myślistwo (WT)

MUTACJE NEGATYWNE
— Konserwatysta [-1 skup]
— Potępiony [Chrześcijaństwo, Judaizm, -1 skup]
— Wybrakowany [-1 ukrywanie nadnat.]
— Fagofobia [-2 OP]
— Alergik [soja, -1 PRC]
— Alergik [penicylina, -1 PRC]

MUTACJE POZYTYWNE
— Predator [+1 PRC]
— Dobre uzębienie
— Farciarz
— Uczony [wilkołaki]
Liczba postów : 999

Masz 2 wiadomości od: Landlord

Co ty pierdolisz?
Jacy kłusownicy? Gdzie?

_________________
Forever can spare a minute
Once upon a time, in the hidden heart of France a handsome young prince lived in a beautiful castle. Although he had everything his heart desired  the prince was  selfish and  unkind.
Stały bywalec
Loguj się codziennie minimum przez dwa tygodnie.
Szczęściarz
Na jednej sesji wylosuj w kościach 3 sukcesy pod rząd.
milestone 500
Napisałeś 500 postów!

Sponsored content


Strona 12 z 13 Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Powrót do góry


 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach