Annelie Findling

3 posters

Go down

Annelie Findling

Annelie Findling
Liczba postów : 6




Anne-Marie Ricard    
Annelie Findling

podstawowe



wiek: 272 (ur. 01.01.1750)



rasa: wilkołak (urodzona)



pochodzenie: francuskie



wizerunek: elizabeth olsen



rola w rodzie / watasze: omega; kiedyś łowca watahy żyjącej na terenach wpierw niemieckich, później brytyjskich

znaki szczególne

długie włosy opadające na jej ramiona najczęściej delikatnymi falami; spojrzenie dużych, zielonych oczu, za którymi kryje się dzikość; wiecznie spięta postawa, jakby z trudem utrzymywała fasadę normalności

pachnie lasem, a ubrana jest przeważnie skromnie, ale wygodnie; dżinsowe spodnie, t-shirt i narzucana swobodnie bluza bądź inne wierzchnie okrycie to najczęściej wybierany przez nią zestaw; często naciąga na dłonie długie rękami w nerwowym geście ; jej ruchy czasem mogą wydawać się zbyt ostre, jakby nerwowe

biografia


der findling;  « znajda, podrzutek »

Od zawsze byłam dzika.
Przeciwna strona tej samej monety.
Antyteza do ułożonej i zawsze grzecznej Aurory.
Czasem zastanawiałam się, czy musiało tak być? Czy moja nadpobudliwość podczas zajęć z savoir-vivre była wynikiem charakteru, czy zaniedbania ze strony rodziców? Czy to nie tak, że gdy w posiadłości rodu Ricard na świat przyszły dwie, cudownie urodzone bliźniaczki - dwie niewinne istoty - których kolejność przyjścia na świat bądź płeć nie wskazywały od razu linii sukcesji, rodzice musieli wybrać jedną?
Anne-Marie została odsunięta w cień, aby Aurore mogła błyszczeć - tak z perspektywy czasu zaczęłam oceniać swoje dzieciństwo.
Godziny za karę spędzone w ciemnym pomieszczeniu; ciągłe przygany i nieustanne porównania podszyte nieprzychylnym spojrzeniem.
Długo skrywałam się za plecami siostry, wciskając nos w jej brązowe włosy, licząc, że wtedy dadzą mi spokój. Bo z biegiem lat tylko tego pragnęłam - spokoju. Nie szukałam już nawet aprobaty, ale pragnęłam neutralności, niewidzialności. Nigdy nie chciałam wiele; chciałam zwykłego życia z dala od zepsucia zakrytego pudrem i wartością materiałów, z jakich miała być uszyta suknia ślubna Aurory.
Nie wiem kiedy ten gniew zaczął rosnąć w mojej klatce piersiowej. Może wtedy, kiedy ona również odstawiła ją na dalszy plan, pozwoliła na przykrycie warstwą kurzu. Stałam się widzem w ich teatrzyku, niezbędnym chociaż niezbyt potrzebnym elementem dekoracji, który trzeba było zabrać ze sobą, aby dopełnił obrazu, aby moja brzydota podkreślała jej piękno, aby moja czerń uwypuklała jej biel.
To naprawdę był wypadek. Szarpnięcie gniewnej struny, która wprowadziła dysonans. Gniew tak wielki, że jedno niewybredne słowo rewolucjonisty wystarczyło. Coś o pięknym uśmiechu i ślicznej posturze. Każdy żołdak był tak samo parszywy. A we mnie coś pękło. W tamtej chwili nie żałowałam - metalicznie słodki smak krwi rozlewał się w ustach, a wysunięte wilcze pazury szkarłatną ścieżką znaczyły mundur. Nie myślałam jasno. A wszelkie prośby i tłumaczenia odbijały się od sylwetki Aurory.
Wtedy szklana iluzja rozpadła się - kiedyś sojuszniczka, w tamtej chwili patrzyła na mnie dokładnie w ten sam sposób co rodzice. Z niemalże namacalnym obrzydzeniem. A ja? Klęczałam w kałuży krwi, nadstawiając drugi policzek, kiedy pierwszy wciąż zaogniony był jeszcze od ciosu wymierzonego przez ojcowską dłoń.


W geście ostatniej łaski ojciec wywlókł mnie za miasto i kazał uciekać, obdzierając mnie z nazwiska. A ja zaczęłam swoją tułaczkę w stronę niemieckiej granicy, coraz bardziej zatapiając się w swoim szaleństwie. Coraz mniej przebywałam wśród ludzi, mając okrutną świadomość, że jako kobieta nie mam szans na przetrwanie.
Kryłam się w lasach przy trakcie prowadzącym do Frankfurtu nad Mennem, kiedy spotkałam jego.
Der Findling.
Znajda.
Tak mnie nazwał, kiedy wlepiałam w niego ślepia, spięta i gotowa do ataku.
Pojawiał się jeszcze kilka razy. Przynosił jedzenie, świeże ubrania. Powoli oswajał, aż w końcu była gotowa wstać i wyprostowanym krokiem wkroczyć do miasta.
On mówił trochę po francusku, ja trochę po niemiecku. Ale to nie miało znaczenia, bo w formie wilków nasze wycia splatały się w jedno. Frank przyjął mnie do swojej rodziny, a jego ojciec oraz alfa naznaczył jako swoją córkę.
Rodzina, której nigdy nie miałam.
Powoli otrząsałam się ze zdziczenia, które wkradło się w moją codzienność podczas pozostawania w stanie omegi.  I używaliśmy tego, szczególnie w trakcie patroli bądź nieuniknionych starć. Ale wtedy w moim życiu nastał względny spokój. Przyjęłam nowe imię.
Annelie Findling.
Annelie miała znacznie lepsze życie.
Miała kochającego męża, któremu po latach starań dała dwoje dzieci.

Jednakże smuga krwistej czerwieni już zawsze miała ciągnąć się za mną, niby cień.
W czasie wojen światowych resztki watahy przeniosły się na tereny północnej Anglii, gdzie spokojnie chociaż bez większych sukcesów; jedni uprawiali rolę, inni pracowali fizycznie w fabrykach.
Ten okres sam w sobie zdziesiątkował naszą społeczność, jednakże największy cios przyszło mi przyjąć lata później.
Po upadku Muru Berlińskiego wróciliśmy do kraju i zamieszkaliśmy w stolicy. Już tylko ja, mój mąż, nasze dwie córki bliźniaczki, oraz mój teść sprawujący opiekę nad swoim wnukiem, siostrzeńcem mego męża.
Nikt już o tym nie mówił, ale fala zbrodni, która przetoczyła się przez niemiecką stolicę zebrała krwawe żniwo.
Zabrała przy tym moje piękne córki.
I ukochanego męża.
Głębokie rany zanieczyszczone srebrem.
Zwyczajni śmiertelnicy i istoty dotknięte wirusem.
Personalia zlewają się ze sobą w raportach.
A ja w głowie mam tylko jedno - muszę ich zobaczyć.

Następne lata spędzam skąpana w żałobie. Gniew i żal przeplatają się, tworząc makabryczną mozaikę, a ja gonię po świecie za smrodem najmniej obiecującej nawet wskazówki.
Aż w końcu trafiam na artykuł traktujący o podobnych morderstwach.
Mających miejsce teraz.
W Paryżu.
Tam gdzie zapewne jest i ona - Aurora i jej perfekcyjne życie, w perfekcyjnym świecie.
Pozbawiona bólu, żalu.
Zatapiam się w przeszłości, bo przyszłość już dla mnie nie istnieje.

ciekawostki

• podczas ataków tajemniczej bestii na terenach brytyjskich i niemieckich, Anne straciła swoją nową rodzinę, w tym ukochanego oraz dwoje dzieci,
• wyglądem nie odbiega od swojej siostry bliźniaczki, różni je jedynie kolor włosów; Anne zawsze miała rudawe, wpadające w blond włosy i to się nie zmieniło,
• urodziła się jak Anne-Marie Ricard, ale od dawna nie używa już tego imienia od czasu wygnania, kiedy ojciec pozbawił ją praw do posługiwania się nim i niezbyt za nim tęskni,
• od wygnania, przez niemalże dwa wieku nie interesowała się losem swojej siostry; dopiero niedawno odkryła, że ta nadal żyje i wiedzie (po raz kolejny) życie, którego jej pozbawiono, co podsyca drzemiącą w każdym skrawku jej ciała złość,  
• nie lubi przebywać wśród ludzi, dlatego zajmuje się szeroko pojętym tłumaczeniem; perfekcyjnie posługuje się między innymi angielskim, francuskim oraz niemieckim, a także rosyjskim
• również, aby dać upust swojej złości kilkukrotnie podjęła się łowieckiego zlecenia za pieniądze, chociaż częściej współpracuje ze służbami bezpieczeństwa jako łowca nagród, wykorzystując do tego wilcze zmysły
• nigdy nie chciała takiego życia, spełniała się jako matka i żona, razem z Frankiem prowadzili aptekę a później antykwariat - miejsca, gdzie ich wilczy temperament mógł odpocząć,
• tak naprawdę przez długi czas trudniła się zawodem pielęgniarki, szczególnie podczas wojen,

Admin

Admin
Liczba postów : 2239

Witaj na forum!


Drogi Użytkowniku!
Od rozpoczęcia gry dzielą Cię dwie rzeczy:

  • założenie informatora oraz korespondencji. Są to tematy obowiązkowe, bez których nie możesz rozpocząć rozgrywki.
  • Pozostałe tematy takie jak: dziennik i relacje są opcjonalne. Oczywiście zachęcamy ich do założenia, ale jeśli nie chcesz, nie musisz.


Do wydania na atrybuty główne masz: 9 pkt
Anarchista
Pobij się z innym graczem w hotelu Sanctuaire.
Bankier
Uzbieraj 50 złotych tokenów.
Biznesmen
10 razy nawiąż w wątkach do zawodu postaci.
Bestia
Przemień się w Crinosa lub Lupusa przynajmniej 5 razy.
Bohater
Spuść fabularny łomot 10 ziomeczkom z Novus Ordo.
Buntownik
Opuść 3-5 pełni i zmierz się z konsekwencjami.
Champion
Zdobądź 20 odznak.
Ciekawski
Poznaj 3 wampiry lub 3 wilkołaki na fabule.
Dentysta
Zabij na fabule przynajmniej 3 wampirzych NPC i weź ich kły jako trofeum.
Doskonały
Odnieś się/wykorzystaj 5 razy swoje mutacje pozytywne.
Dungeon Master
Poprowadź jako UP przynajmniej 10 wątków.
Grinder
Zdobądź 50 pkt doświadczenia.
Hannibal
Na podstawie sesji forumowych zjedz przynajmniej 10 ludzi.
Herbaciarz
Wypij 15 razy herbatę na sesji/sesjach.
Kanciarz
Użyj 5 razy specjalizacji do atrybutu sprytu.
Kawosz
Wypij 15 kaw na sesji/sesjach.
Kolekcjoner
Weź udział w przynajmniej 10 misjach fabularnych.
Kraven Łowca
Zabij na fabule przynajmniej 3 wilkołaczych NPC (formy Crinos/Lupus) i weź ich futra jako trofeum.
Koks
Wydaj 50 punktów doświadczenia.
Komar
Na podstawie sesji forumowych wypij krew przynajmniej z 10 ludzi.
Lovelas
Flirtuj z 5 postaciami na forum.
Ludwiczek
5 razy wysłuchaj marudzenia swojego stwórcy/rodzica/pracodawcy.
Masochista
Jako wampir 5 razy zażyj krótkiej słonecznej kąpieli bez ochrony.
Miłośnik zwierząt
Zagraj 5 sesji, w których obecne będą zwierzęta.
Mistrz
Zdobądź 30 odznak.
Narwaniec
Pobij się na trzeźwo, po pijaku lub pod wpływem emocji z przynajmniej 3 postaciami.
Niedoskonały
Odnieś się/odegraj 5 razy wpływ swoich mutacji negatywnych postaciami na forum.
Nigdy się nie nauczą
Zrób coś mega głupiego na sesji.
Ofiara
Daj się ugryźć przez wampira 10 razy.
Pakt z diabłem
Zostań familiantem na fabule.
Panicz
Jako wampir wprowadź człowieka w arkana długowiecznych.
Pechowiec
Padnij ofiarą 3 napaści ze strony Novus Ordo.
Pies przewodnik
Jako wilkołak wprowadź człowieka w arkana długowiecznych.
Pisarz
Rozegraj 15 wątków z różnymi postaciami.
Szczęściarz
Na jednej sesji wylosuj w kościach 3 sukcesy pod rząd.
Początkujący
Zdobądź 5 odznak.
Poszukiwany/Poszukiwana
Złam święte prawo Sanctuaire i stań się szczęśliwym wybrańcem prawa Excommunicado.
Roll Master
Wykonaj przynajmniej 30 rzutów dowolną kostką na forum.
Scooby Dooby Doo
Zagraj misję detektywistyczną, gdzie wytropisz złoczyńcę za pomocą węchu w formie Lupusa.
Siedem lat nieszczęść
Na jednej sesji zalicz w kościach 3 nieudane rzuty pod rząd.
Smakosz
Jako wilkołak 10 razy spożyj tojad (bez dodatków), a jako wampir 10 razy spożyj czosnek (bez dodatków).
Stalker
5 razy odczytaj na fabule czyjeś wspomnienia przy bezpośrednim piciu krwi z ofiary.
Stały bywalec
Loguj się codziennie minimum przez dwa tygodnie.
Świadek
Bądź świadkiem zjedzenia człowieka przez wilkołaka lub osuszenia przez wampira.
Szaleniec
Jako wilkołak/wampir 10 raz weź lub noś na sobie (biżuteria) srebrne rzeczy.
Taktyk
Wykorzystaj 5 razy swoją mutację specjalną.
Tańczący z Wilkami
Rozegraj od 3-5 sesji w fabularną pełnię.
Towarzyski
Poznaj przynajmniej 10 postaci na fabule.
Twardziel
Zgódź się i przeżyj fabularną przemianę w wilkołaka.
Uparciuch
Użyj 5 razy swojej ludzkiej specjalizacji na fabule.
Wojak
Użyj 5 razy specjalizacji do atrybutu siły.
Uważny
Użyj 5 razy specjalizacji do atrybutu percepcji.
Wędrownik
Napisz przynajmniej po 1 sesji w każdej dzielnicy Paryża.
Wykłótnik
Rozegraj przynajmniej 5 angstowych sesji.
Złote Dziecko
Zrób na złość lub spraw kłopot swojemu stwórcy/rodzicowi.
Zręczne łapki
Okradnij 3 postacie na forum, rozgrywając z nimi sesje.
Yin i Yang
Na jednej sesji wyrzuć raz 12 oczek na kości i raz soczystą 1.
Wyjec
Jako Crinos/Lupus zawyj 10 razy do księżyca.
Zmartwychwstanie
Przebudź się jako wampir, czyli zgódź się na fabularną przemianę w wampira.
milestone 1000
Napisałeś 1000 postów! Brawo!

Jun

Jun
Liczba postów : 1122
Karta postaci oraz pozostałe tematy zostają przeniesione do archiwum zgodnie z regulaminem.

Każdy użytkownik ma 20 dni od dnia rejestracji na zapoznanie się ze światem forum, a także na wypełnienie karty postaci. Po upływie tego terminu konto zostanie automatycznie skasowane. Wyjątek stanowią sytuacje po przedstawieniu stosownego powodu, który należy kierować bezpośrednio do Administratora.

Niezależnie czy świeżo po akceptacji karty postaci, czy z już rozpoczętymi wątkami, graczowi przysługuje miesiąc na napisanie posta fabularnego lub retrospekcji. Po tym czasie konto zostanie automatycznie przesunięte do grupy postaci nieaktywnych.
Administracja informuje, że nie kasuje kont graczy, a jedynym wyjątkiem od reguły jest kasacja kont, które nie napisały żadnego posta na fabule lub w retrospekcji. W momencie powrotu gracza na forum, ma on pełne prawo na odzyskanie karty postaci, która zostaje przeniesiona do archiwum.

_________________
My words taking you for a spin... I'm already all gone, I can walk like this. Go on and deny your heart, okay for tonight.
Who's gonna punish me? Oh believe in me...
Stały bywalec
Loguj się codziennie minimum przez dwa tygodnie.
milestone 1000
Napisałeś 1000 postów! Brawo!

Sponsored content


Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach