Adrienne

4 posters

Go down

Adrienne Ortega

Adrienne Ortega
Liczba postów : 119

Masz 1 wiadomość od: WPISZ OD KOGO

TUTAJ WPISZ TREŚĆ WIADOMOŚCI

Sahak Darbinyan

Sahak Darbinyan
Liczba postów : 904

Masz 6 wiadomości od: Nieznany Numer


Szanowna Pani Ortego,
z nadania Rady piszę do Pani w celu wyznaczenia zadania w związku z niedawnymi morderstwami na terenie Paryża. Wszystkie wiadomości są jedynie do użytku Pani oraz osób, które będą towarzyszyć w tym zadaniu. Oddany Sługa Rady Sahak Darbinyan z rodu Scaletti


*wiadomość dotyczy zgłoszenia na event MG
**Wiadomości dla graczy pochodzą z sesji Sahaka i MG Seleny. Gracze otrzymują zdjęcia i skondensowane wiadomości.
Selena napisał:[..]z kilkoma kartkami wyjętymi z teczki wróciła do mężczyzny, kładąc je na stole.
   Karty zawierały amatorskie zdjęcia jednego z ciał, bardzo pobieżny opis obrażeń mówiący o tym, że niektóre z 5 znalezionych ciał były poszarpane, a inne na wpół zjedzone. Na jednym z ciał odkryto również ślady zębów wyglądających na ludzkie. Zdjęcie można było nazwać zdecydowanie makabrycznym, na twarzy ofiary zastygł również wyraz przerażenia, dobrze widoczny, nawet jeśli mężczyzna nie miał połowy twarzy.
   - Ktoś wrzucił te zdjęcia do internetu. Policja nadal nie znalazła ani autora zdjęć ani osoby, która je wrzuciła. Mężczyzna ze zdjęcia został znaleziony w III dzielnicy. Oprócz tego martwych kobietę i mężczyznę znaleziono w IV dzielnicy, a dwie martwe kobiety w VIII. Kimkolwiek jest sprawca, jak na razie ograniczył się do dzielnic neutralnych. Niektóre ofiary nie miały także organów wewnętrznych, które ktoś po prostu wyciął. Te informacje są również zapisane na kartkach. [...]

_________________
So, take me back to Constantinople

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Liczba postów : 772

Tahira

Tahira
Liczba postów : 1257

Masz 1 wiadomość od: Tahira

Trup pokrzyżował moje plany zatańczenia z Tobą na balu Ognisty Rydwanie. Spotkajmy się, gdy znajdziesz czas. Potrzebuję kart z Tobą :*

_________________

Tahira

Tahira
Liczba postów : 1257

Masz 1 wiadomość od: Tahira

Ja nigdy nie wątpiłam w Twój płomień, nawet jeśli skórę masz chłodną jak stal. Może tym razem wpadniesz do mnie do sklepu? Może coś wpadnie Ci w oko, co będziesz chciała włączyć do swojej kolekcji, a czego wcześniej Ci nie zaproponowałam? Profanum skrywa wiele skarbów. Z balu zostało mi kilka doprawionych jabłuszek, żebyś nie czuła się stratną zmianą otoczenia...

_________________

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Liczba postów : 772

Otrzymujesz list do rąk własnych

Moja przepiękna Adrienne Ortego,

W świetle ostatnich wydarzeń, pozwól, abym pogratulowała Twojej zawziętości w działaniach i sposobu, ba, piękna i gracji, z jakimi podeszłaś do śledztwa! Chciałabym Cię jakoś za to wynagrodzić, a doszły mnie słuchy, że Twoje aspiracje są wysokie, jak wysoko mierzą sławni artyści.
Chciałabym Cię wznieść na piedestał Dyplomatki Rodu, abyś dumnie reprezentowała nas poza murami rezydencji. Jestem ciekawa, jak sprawdzisz się w tej roli - przeczucie podpowiada mi, że podołasz wymaganiom oraz małemu zadaniu, które chciałabym Ci powierzyć w związku z awansem, ot w próbie przed pełnym wystąpieniem.
Poprosiłabym, abyś skontaktowała się z przedstawicielem pozostałych rodów i rozesłała wieść o przedstawieniu (imprezie) sylwestrowym naszego autorstwa.

Béatrice Van der Eretein

Tahira

Tahira
Liczba postów : 1257
Zaproszenie zostało wydrukowane złotym atramentem na granatowym arkuszu czerpanego papieru pachnącego różanym olejkiem.


Był czas mrusztławy, ślibkie skrątwy
Na wałzach wiercząc świrypły,
A mizgłe do cna boroglątwy
I zdomne świszczury zgrzypły...


Przez trzysta sześćdziesiąt cztery dni w roku możesz dostawać prezenty bezurodzinowe. I tylko jeden urodzinowy. Z okazji moich 200. urodzin, największym prezentem będzie dla mnie, jeśli pojawisz się w najdłuższą noc w roku, 21 grudnia o 18.00 na herbatkę u Szalonego Kapelusznika w lokalizacji pod tymi koordynatami. Zalecam pełny brzuch, gdyż przewidziane są tylko napitki oraz słodycze. Obowiązkowe stroje inspirowane wszelako twórczością C. Lewisa i jego opowieściami o małej dziewczynce, która wpadła do króliczej nory.

RSVP
   
Tahira Darbinyan

ps. Strój Kapelusznika jest zarezerwowany, dla niezdecydowanych będą dostępne na miejscu atrybuty kart i pionów szachowych.


OOC:
Zapraszam na dwustulecie przemienienia Taśki! Ruszamy w poniedziałek, newsy w sprawie imprezy będę wrzucać na discordowych ogłoszeniach użytkowników I love you

_________________

Mistrz Gry

Mistrz Gry
Liczba postów : 772
Z uwagi na powagę komunikatu, zapoznaj się z załącznikiem od Radnej Seleny.
Gdyby w oczy rzuciło się coś podejrzanego, daj znać. Proszę o ostrożność, oczy i uszy szeroko otwarte.

Beatrice

Załącznik z informacją od Radnej Seleny

Sponsored content


Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach