Seraphine Ainsword

3 posters

Go down

Seraphine Ainsword

Seraphine Ainsword
Liczba postów : 12


Seraphine Ainsword

podstawowe


wiek: 29 lat (0)

rasa: Człowiek (URODZONY)

pochodzenie: Londyn, Anglia

wizerunek: Dove Cameron

rola we frakcji: ~
znaki szczególne
Niska i drobna. Poza tym raczej nie ma takiego swojego charakterystycznego czegoś.

biografia

Urodziłam się w Londynie, ale moja mama zdecydowanie nie była gotowa na posiadanie dziecka. Zresztą z tego, co udało mi się wyliczyć miała 17 lat, kiedy przyszłam na świat. Urodziłam się w bardzo konserwatywnej i religijnej rodzinie. Nic zatem dziwnego, że dziadkowie mnie i mamę zamknęli na strychu i nie pozwalali się pokazywać na oczy. Nic też dziwnego, że mama sobie z tym wszystkim nie radziła. Jej życie zmieniło się nie do poznania i jeszcze musiała sobie radzić z dzieckiem i nie mogła liczyć na niczyją pomoc. Było jej ciężko.

Na szczęście lub nieszczęście później dziadkowie zaczęli pomagać. Miałam jakieś cztery latka, gdy ich pierwszy raz poznałam. Babcia była bardzo zła, że nie mówię i średnio chodzę. O wszystko obwiniała mamę, która zdaniem babci za dużo się nad sobą użalała, a za mało uwagi mi poświęcała. Oczywiście jako dziecko nie rozumiałam, co jest nie tak z tą relacją.

Kiedy skończyłam sześć lat i nadal niewiele mówiłam. Odzywałam się jedynie do mamy i moich przyjaciół o których nikt nie wiedział, babcia i dziadek nie zasłużyli na ten przywilej. Babcia stwierdziła, że powinnam iść do szkoły... byłam szczęśliwa, bo miałam nadzieję, że poznam inne dzieci. Niestety do niczego takiego nie doszło. Babcia jako stara nauczycielka zdecydowała się na nauczanie domowe. Jakimś cudem udało jej się to załatwić i... cóż uczyła mnie i zmuszała do mówienia i wielu innych rzeczy.

Mama zaczęła wychodzić, ale ja nadal tkwiłam uwięziona na strychu i domu razem z dziadkami. Ponoć byłam złym dzieckiem i dlatego nie mogłam wyjść. Musiałam się uczyć i mogłam rozmawiać tylko z moimi przyjaciółmi, o których nikt inny nie wiedział. Z Nią i Nim. Właściwie to On podpowiedział mi, że jeśli babcia się pochoruje, to ja będę mogła wyjść. I tak zaczęłam babci podrzucać do herbaty trutkę dla gryzoni, którą znalazłam w piwnicy. Co ważniejsze... miał rację. jak babcia zaczęła chorować, to nie mogła już dłużej mnie uczyć. W ten sposób mogłam iść do szkoły średniej, gdzie poznałam inne dzieciaki.

W szkole podjęłam decyzję, że zrobię wszystko byle tylko dziadkowie nie mogli mnie znów uwięzić z dala od ludzi. Wtedy Ona wyszła z pomysłem, że mogłabym uciec do innego kraju. Jednak by to zrobić potrzebowałam pieniędzy i w miarę możliwości nauczyć się innego języka. Padło na Francję. Była wystarczająco blisko, a francuskiego mogłam się uczyć w szkole i nie wzbudzało to niczyich podejrzeń. Właściwie to babcia była szczęśliwa, że tak mocno angażowałam się w naukę. W czasie szkoły zbierałam każdy grosz, który wpadał mi w ręce. Chowałam je pod jedną z desek, by nikt nie znalazł moich pieniędzy. Tam chowałam również inne, ważne dla mnie rzeczy.

Babcia, chociaż kiepsko było z jej zdrowiem, nadal często krzyczała na moją mamę i na mnie. Dziadek bił zarówno mnie jak i matkę. W końcu moja rodzicielka nie wytrzymała. To ja znalazłam ją wiszącą na strychu. Powiesiła się na kablu, który znalazła w jednym z kartonów. Mocno to mną wstrząsnęło. Zaś On stwierdził, że coś takiego nigdy nie powinno mieć miejsca. Że mama na to nie zasłużyła. Razem obmyśliliśmy plan pozbycia się babci i dziadka. Nie było to trudne, bo myśleli, że nie mam siły potrzebnej by się im sprzeciwić. Na szczęście nie byłam sama. Miałam Ich.

Babcia zmarła, jak miałam siedemnaście lat. Stopniowo zwiększana ilość trucizny w końcu pokonała jej organizm. Oczywiście przyczyniła się do tego również upartość samej babci i jej brak zaufania do służby zdrowia. Dziadek dołączył do babci chwilę po moich osiemnastych urodzinach. A ja mogłam się udać gdzie chciałam. Więc poszłam do college i uczyłam się na technika akustyki. Dzięki temu zdobyłam pracę w radiu. Najpierw jako technik, ustawiałam sprzęt pod audycje i zajmowałam się, by spikerzy dobrze brzmieli, a także muzyka była dobrze przycięta i dopasowana.

Po skończeniu dwudziestego drugiego roku życia wyjechałam z Londynu, do upragnionego Paryżu. Od tego czasu pracuję w Paryskim radiu, a Oni się mną opiekują.

ciekawostki

Like a Star @ heaven Nigdy nie przedstawia się pełnym imieniem, zawsze jego skróconą wersją;
Like a Star @ heaven Odkąd sięga pamięcią towarzyszą jej dwa głosy: Ona i On - kim są? Nie wie, ale słucha ich;
Like a Star @ heaven Mówi bardzo dobrze po francusku, niemal nie słychać że to jej drugi język;
Like a Star @ heaven Nigdy nie poznała swojego biologicznego ojca, nawet jej na tym nie zależy;
Like a Star @ heaven Lubi operę, musicale i teatr. Rzadko sobie jednak na to pozwala;
Like a Star @ heaven Ma lekkie problemy z pamięcią krótkotrwałą i w sumie tą drugą również. Na razie nie przeszkadza jej to w życiu, ale wynikają z tego śmieszne sytuacje;
Like a Star @ heaven Jej głos jest na tym etapie całkiem rozpoznawalnym, za sprawą prowadzonych przez nią audycji. Gorzej z twarzą;
Like a Star @ heaven Ma słuch absolutny i bardzo dobrą pamięć z tym związaną, dzięki temu bez problemu zapamiętuje utwory oraz piosenki;
Like a Star @ heaven Nie ma ni grosza pamięci wzrokowej;
Like a Star @ heaven Cierpi na lekką synestezję. Kolory i dźwięki lubią tworzyć harmonijną całość ze smakiem;
Like a Star @ heaven Ma słabość do dojrzałych kobiecych głosów i bardzo niskiego głosu u mężczyzn;
Like a Star @ heaven Uwielbia wszystkie efekty dźwiękowe, jakie można nałożyć komputerowo na ludzki głos;
Like a Star @ heaven Zapytana, nie przyzna się, ale uwielbia piosenkę "Still Alive" z gry Portal;

Admin

Admin
Liczba postów : 2239

Witaj na forum!


Drogi Użytkowniku!
Od rozpoczęcia gry dzielą Cię dwie rzeczy:

  • założenie informatora oraz korespondencji. Są to tematy obowiązkowe, bez których nie możesz rozpocząć rozgrywki.
  • Pozostałe tematy takie jak: dziennik i relacje są opcjonalne. Oczywiście zachęcamy ich do założenia, ale jeśli nie chcesz, nie musisz.
    Pamiętaj, że w każdej chwili możesz poprosić o dodanie aktualizacji do KP. Wystarczy, że wypełnisz odpowiedni formularz, który znajdziesz w tym temacie. Koniecznie nas potem oznacz na odpowiednim kanale Discordowym.

Anarchista
Pobij się z innym graczem w hotelu Sanctuaire.
Bankier
Uzbieraj 50 złotych tokenów.
Biznesmen
10 razy nawiąż w wątkach do zawodu postaci.
Bestia
Przemień się w Crinosa lub Lupusa przynajmniej 5 razy.
Bohater
Spuść fabularny łomot 10 ziomeczkom z Novus Ordo.
Buntownik
Opuść 3-5 pełni i zmierz się z konsekwencjami.
Champion
Zdobądź 20 odznak.
Ciekawski
Poznaj 3 wampiry lub 3 wilkołaki na fabule.
Dentysta
Zabij na fabule przynajmniej 3 wampirzych NPC i weź ich kły jako trofeum.
Doskonały
Odnieś się/wykorzystaj 5 razy swoje mutacje pozytywne.
Dungeon Master
Poprowadź jako UP przynajmniej 10 wątków.
Grinder
Zdobądź 50 pkt doświadczenia.
Hannibal
Na podstawie sesji forumowych zjedz przynajmniej 10 ludzi.
Herbaciarz
Wypij 15 razy herbatę na sesji/sesjach.
Kanciarz
Użyj 5 razy specjalizacji do atrybutu sprytu.
Kawosz
Wypij 15 kaw na sesji/sesjach.
Kolekcjoner
Weź udział w przynajmniej 10 misjach fabularnych.
Kraven Łowca
Zabij na fabule przynajmniej 3 wilkołaczych NPC (formy Crinos/Lupus) i weź ich futra jako trofeum.
Koks
Wydaj 50 punktów doświadczenia.
Komar
Na podstawie sesji forumowych wypij krew przynajmniej z 10 ludzi.
Lovelas
Flirtuj z 5 postaciami na forum.
Ludwiczek
5 razy wysłuchaj marudzenia swojego stwórcy/rodzica/pracodawcy.
Masochista
Jako wampir 5 razy zażyj krótkiej słonecznej kąpieli bez ochrony.
Miłośnik zwierząt
Zagraj 5 sesji, w których obecne będą zwierzęta.
Mistrz
Zdobądź 30 odznak.
Narwaniec
Pobij się na trzeźwo, po pijaku lub pod wpływem emocji z przynajmniej 3 postaciami.
Niedoskonały
Odnieś się/odegraj 5 razy wpływ swoich mutacji negatywnych postaciami na forum.
Nigdy się nie nauczą
Zrób coś mega głupiego na sesji.
Ofiara
Daj się ugryźć przez wampira 10 razy.
Pakt z diabłem
Zostań familiantem na fabule.
Panicz
Jako wampir wprowadź człowieka w arkana długowiecznych.
Pechowiec
Padnij ofiarą 3 napaści ze strony Novus Ordo.
Pies przewodnik
Jako wilkołak wprowadź człowieka w arkana długowiecznych.
Pisarz
Rozegraj 15 wątków z różnymi postaciami.
Szczęściarz
Na jednej sesji wylosuj w kościach 3 sukcesy pod rząd.
Początkujący
Zdobądź 5 odznak.
Poszukiwany/Poszukiwana
Złam święte prawo Sanctuaire i stań się szczęśliwym wybrańcem prawa Excommunicado.
Roll Master
Wykonaj przynajmniej 30 rzutów dowolną kostką na forum.
Scooby Dooby Doo
Zagraj misję detektywistyczną, gdzie wytropisz złoczyńcę za pomocą węchu w formie Lupusa.
Siedem lat nieszczęść
Na jednej sesji zalicz w kościach 3 nieudane rzuty pod rząd.
Smakosz
Jako wilkołak 10 razy spożyj tojad (bez dodatków), a jako wampir 10 razy spożyj czosnek (bez dodatków).
Stalker
5 razy odczytaj na fabule czyjeś wspomnienia przy bezpośrednim piciu krwi z ofiary.
Stały bywalec
Loguj się codziennie minimum przez dwa tygodnie.
Świadek
Bądź świadkiem zjedzenia człowieka przez wilkołaka lub osuszenia przez wampira.
Szaleniec
Jako wilkołak/wampir 10 raz weź lub noś na sobie (biżuteria) srebrne rzeczy.
Taktyk
Wykorzystaj 5 razy swoją mutację specjalną.
Tańczący z Wilkami
Rozegraj od 3-5 sesji w fabularną pełnię.
Towarzyski
Poznaj przynajmniej 10 postaci na fabule.
Twardziel
Zgódź się i przeżyj fabularną przemianę w wilkołaka.
Uparciuch
Użyj 5 razy swojej ludzkiej specjalizacji na fabule.
Wojak
Użyj 5 razy specjalizacji do atrybutu siły.
Uważny
Użyj 5 razy specjalizacji do atrybutu percepcji.
Wędrownik
Napisz przynajmniej po 1 sesji w każdej dzielnicy Paryża.
Wykłótnik
Rozegraj przynajmniej 5 angstowych sesji.
Złote Dziecko
Zrób na złość lub spraw kłopot swojemu stwórcy/rodzicowi.
Zręczne łapki
Okradnij 3 postacie na forum, rozgrywając z nimi sesje.
Yin i Yang
Na jednej sesji wyrzuć raz 12 oczek na kości i raz soczystą 1.
Wyjec
Jako Crinos/Lupus zawyj 10 razy do księżyca.
Zmartwychwstanie
Przebudź się jako wampir, czyli zgódź się na fabularną przemianę w wampira.
milestone 1000
Napisałeś 1000 postów! Brawo!

Jun

Jun
Liczba postów : 1122
Karta postaci oraz pozostałe tematy zostają przeniesione do archiwum zgodnie z regulaminem.

Każdy użytkownik ma 20 dni od dnia rejestracji na zapoznanie się ze światem forum, a także na wypełnienie karty postaci. Po upływie tego terminu konto zostanie automatycznie skasowane. Wyjątek stanowią sytuacje po przedstawieniu stosownego powodu, który należy kierować bezpośrednio do Administratora.

Niezależnie czy świeżo po akceptacji karty postaci, czy z już rozpoczętymi wątkami, graczowi przysługuje miesiąc na napisanie posta fabularnego lub retrospekcji. Po tym czasie konto zostanie automatycznie przesunięte do grupy postaci nieaktywnych.
Administracja informuje, że nie kasuje kont graczy, a jedynym wyjątkiem od reguły jest kasacja kont, które nie napisały żadnego posta na fabule lub w retrospekcji. W momencie powrotu gracza na forum, ma on pełne prawo na odzyskanie karty postaci, która zostaje przeniesiona do archiwum.

_________________
My words taking you for a spin... I'm already all gone, I can walk like this. Go on and deny your heart, okay for tonight.
Who's gonna punish me? Oh believe in me...
Stały bywalec
Loguj się codziennie minimum przez dwa tygodnie.
milestone 1000
Napisałeś 1000 postów! Brawo!

Sponsored content


Powrót do góry


 
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach